SZE-PR-10-0193

cropped-j-kép-e1429218110226.jpg

A projekt célja, hogy olyan – Magyarországon egyedülálló webvásárteret hozzunk létre a projekt keretében, amely kizárólag a munkaerő-piacon hátrányos helyzetű személyek (alacsony iskolai végzettségűek, kisgyermeket nevelő nők, megváltozott munkaképességűek, egészségkárosodottak, fogyatékkal élők, romák, tartós munkanélküliek, hátrányos helyzetű térségek és települések lakói, veszélyeztetett fiatalok) által előállított termékek forgalmazását végzi. A webvásártérre az eladó szervezetek, személyek – a regisztrációt követően – maguk töltik fel az áruikat, a vevők közvetlenül tőlük vásárolhatnak. Terveink szerint különféle ajándéktárgyakat (céges reklámajándékok, konferencia ajándékok) illetve használati tárgyakat lehet majd vásárolni a webvásártéren keresztül, kis és nagy tételben egyaránt.

webvasarter_1

webvasarter_2